1

Yılbaşı vitrinleri her zaman çok hoşuma gitmiştir. Yeni bir senenin başlangıcı olan yılbaşı ruhunu hissetmemi sağlamıştır. 2013 yılına girmemize günler kalmışken Nişantaşı ve İstinye Park’ta en çok hoşuma giden ve beni heyecanlandıran vitrinleri blogumda sizinle paylaşmak istedim.

BRANDROOM

IMG_3455

Yılbaşı için benim en çok beğendiğim vitrin Brandroom oldu. Her zaman farklı ve güzel olan Brandroom’un vitrinleri yılbaşı süslemesi için de çok yaratıcı bir sunuş yapmış. Moda mı yumurtadan çıkar yoksa yumurta mı modadan gibi esprili bir yaklaşımı var.. 🙂

IMG-20121228-WA000-001

Akşam olup hava karardığında Brandroom’un vitrini daha keyifli bir hale geliyor.

CLOSH

DSC_0830

Closh, çam ağacından etek yaparak yaratıcı, sade ve farklı bir vitrin süslemesi yapmış.

DSC_0831 (2)

Çam ağacından yaptığı eteğin üzerine yılbaşının rengi kırmızı bir bluz giydirerek ağacın üzerindeki yılbaşı süsleriyle hoş bir görüntü yakalamışlar.

ALL HAPPY DAYS

1

All Happy Days, Nişantaşı’nda gördüğüm yılbaşı ruhunu çok güzel bir şekilde yansıtabilen en sıcak vitrin süslemelerinden biriydi.

DSC_0818 (2)

Girişin üstündeki küçük vitrini de aynı şekilde süslemeleri güzel bir bütünlük katmış. All Happy Days vitrini caddeye yaydığı sıcaklıkla yanından geçenlerin dikkatini çekmeyi başarıyor.

VAKKO

DSC_0868 (2)

Vakko bütün binayı hediye paketi yaparak ışıklarıyla Nişantaşı’nı aydınlatmış. Yeni yılda insanların birbirlerine hediye almalarından yola çıkarak hazırladıkları görselle çok güzel bir görüntü yakalamışlar.

DSC_0864-002

BEYMEN

fotoğraf+.. (5)

Beymen’in son senelerde gördüğüm en güzel yılbaşı vitrinlerinden biri. ‘Dreams can come true’ sloganı insanların yeni yılda dileklerinin gerçek olabileceğinin altını çizmeleri güzel bir ayrıntı olmuş.

fotoğraf+.. (4)

BURBERRY

fotoğraf+..

Beni heyecanlandıran yaratıcı bir vitrini olmamasına rağmen, yılbaşı partisi havasında düzenlediği yeni yıl vitrini ile Burberry ışıl ışıl ve dikkat çekici gözüküyor.

HERMES

fotoğraf+.. (11)

Yılbaşını vurgulamak için geyik figürünü kullanarak yapılan makete Hermes fular, çanta ve çizme giydirerek çok yaratıcı ve tatlı bir görüntü yakalamışlar

fotoğraf+.. (10)

Yılbaşı rengi olan kırmızıyı kullanmaları dikkat çekici olmuş ve İstinye Park’a ayrı bir canlılık kazandırmış.