DSC_8331

Nişantaşı’nda bulununan mağazamızın açılışını çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleştirdik. Açılış partimiz boyunca ikram edilen içkiler, yiyecekler ve özel olarak tasarlanmış açılış kurabiyelerimizle davetlilerimize keyifli ve güzel bir akşam yaşatmaya çalıştık. 30 parçalık ‘Power dressing’ koleksiyonumuzun da sergilendiği shoowroom’da davetlilerin en çok merak ettiği koleksiyonumun adına ilham veren ‘güç kıyafetlerinin’ hikayesiydi.

“Güç kavramı erkeklerle ne kadar özdeşleşmişse, kadın figüründen de bir o kadar uzak tutulmuştur. Çünkü güç demek ihtiyaç duyduğun her neyse kendi başına cevap verebilmektir. İşte bu koleksiyonumu; feminen görüntüsünü sergilemekten çekinmeyen, kadınsı zarafetinin yanı sıra “güç” kavramını da üstlenmiş kadınlardan esinlenerek hazırladım.

DSC_8339

Davete, bu senenin modası danteli kullanarak hazırladığım siyah bir elbiseyle ev sahipliği yaptım.

DSC_8401

Ustam Nur Yerlitaş’ta açılışta beni yalnız bırakmadı. Güleryüzlülüğü, canayakınlığı, ve şen kahkahalarıyla davette gecenin sonuna kadar kalarak açılışıma renk kattı. Nur Yerlitaş koleksiyonumdaki gece elbiselerinden biriyle poz verirken…

DSC_8380

Nadire İçkale ve Gülperi Bayraktar davete katılan konuklarımız arasındaydı..

DSC_8370

Günsel Ülkü açılışa katılan davetlilerin arasındaydı..

DSC_8396

Sinem Yıldırım da açılışta davetlilerin arasındaydı..

DSC_8449

Annem ve ablam Pınar’ın üzerinde özel diktiğim beyaz elbise ve kırmızı tulum , diğer ablam Öznur’un üzerinde ise koleksiyonumdan seçtiği gömlek ve pantolon vardı.

DSC_8493

FOTORA~1

 Kurabiyelerimiz

un

Açılışta hediye olarak verdiğimiz kurabiyelerin görüntüsü de tadı kadar güzeldi… 🙂